Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania i korzystania ze sklepu internetowego prowadzonego pod adresem www.neverever.pl. Administratorem zarządzającym i prowadzącym serwis jest:

Galeria Ambertop
14-500 Braniewo, Pl.Piłsudskiego 1

email: biuro@neverever.pl

tel.: 55 244 11 38

Regon 170424863
NIP 582-000-48-50
                                     Rachunek bankowy: BGŻ PL 67 2030 0045 1110 000001741310                                                                   kod SWIFT: GOPZPLPW

ZAMÓWIENIE
Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem internetu, bądź osobiście w siedzibie sklepu. Realizacja zamówienia złożonego w dni powszednie po godzinie 17, oraz w soboty, niedziele i święta rozpoczyna się najbliższego dnia roboczego. Od daty zaksięgowania płatności za zamówienie, termin realizacji wysyłki wynosi do 5 dni roboczych. Klient który zaznaczy możliwość odbioru zamówienia w siedzibie sklepu, ma na odbiór towaru 5 dni roboczych, po upływie tego czasu zamówienie zostaje anulowane, a produkt wraca do magazynu. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia, po czym do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość potwierdzająca złożone zamówienie.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Do zamówienia dołączony zostaje paragon zakupu, a na życzenie klienta faktura (po podaniu wszystkich niezbędnych danych).

Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- przelew bankowy

- płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu PayU.pl

- pobranie (płatność przy odbiorze)

- gotówka (przy odbiorze zamówienia w sklepie stacjonarnym)

- karta płatnicza (przy odbiorze zamówienia w sklepie stacjonarnym)

 

Wymagany jest kompletny adres pocztowy, na który ma być wysłane zamówienie. Sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w realizacji zamówienia, wynikającego z błędnie lub niedokładnie podanego przez państwa adresu dostawy. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Złożenie zamówienia na stronie www.neverever.pl jest jednoznaczne z akceptacją warunków regulaminu sprzedaży.

ZWROT TOWARU
Każdy zamówiony w sklepie internetowym towar można zwrócić, bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni  od dnia otrzymania towaru (zgłoszenie zwrotu), a następnie 14 dni na jego odesłanie do Sprzedającego, liczone od daty zgłoszenia zwrotu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim dokumentem zakupu. Rezygnacji z zamówienia możecie państwo dokonać w całości lub częściowo. Wymianie i zwrotowi nie podlega produkt wykonany na indywidualne zamówienie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w przypadku zwrotu, Kupujący otrzymuje zwrot wartości produktu bez kosztów wysyłki. Odsyłka zwracanego produktu następuje na koszt Kupującego.

REKLAMACJE

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres firmy (Galeria Amber Top, Plac Piłsudskiego 1, 14-500 Braniewo) wraz z dokumentem zakupu i opisem przyczyny reklamacji, bądź zgłosić zaistniałą sytuację pocztą elektroniczną na adres: nevereverbrand@gmail.com Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy wartość wpłaconej kwoty tj. wartość produktu bez kosztów przesyłki lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe w sklepie internetowym Never Ever są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celach sprzedaży wysyłkowej towarów oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U.Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r. (Dz.U.Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

 

 

 

Copyright © 2014 to NeverEver. All Right Reserved | Sklep internetowy Shoper.pl