pl
Never Ever O nas
Never Ever

Jesteśmy Dorota i Agata. Od 7 lat tworzymy markę Never Ever. Jej nazwa wydaje się dla nas oczywista - Never Ever, czyli nigdy więcej nudy w modzie!

Pewnie zastanawiacie się jak to się stało, że kobiety z dwóch pokoleń, matka i córka, pracują razem? Wcale tego nie planowałyśmy, właściwie nigdy nie chciałyśmy razem pracować. Mamy zbyt podobne charaktery, zawsze się kłóciłyśmy.

To nie dla nas. Tak nam się wydawało. Od teraz działamy razem, ze zdwojoną siłą, energią i pomysłami!

Dorota od lat prowadziła z powodzeniem swoją firmę na Warmii, skąd pochodzimy. Po wielu latach na stanowisku CEO firmy zdobyła nieocenione doświadczenie zawodowe.

Agata ukończyła prestiżową uczelnię University of Arts London na kierunku projektowanie mody, konstrukcja ubioru i Visual Merchandising. Po powrocie do Polski szukała szczęścia w Warszawie.

Dorota zawsze była duszą artystyczną, czuła modę i design. Jej pasja to projektowanie wnętrz, więc z pewnością mógłby to być jej drugi zawód.

Agata pracując na etacie w Domu Mody Vitkac tworzyła swoje projekty i powoli wcielała je w życie. Zainteresowanie jej umiejętnościami było coraz większe. Ubierała nie tylko koleżanki, ale również koleżanki koleżanek :)

Never Ever
Never Ever

Jest początek roku 2012. Pojawia się boom na Targi Młodych Projektantów. Jest bardzo dużo takich imprez. Wszyscy chcą doceniać i nosić polskie marki. Pomyślałyśmy, że to czas na odważne decyzje - Startujemy wspólnie z własną marką! Będziemy projektować to, co same chciałybyśmy mieć w swojej szafie!

Nasza ciężka praca doprowadza nas na najbardziej prestiżową ulicę stolicy - Mokotowską, gdzie w 2013 roku otwieramy butik. To jest realizacja naszego planu, nasz cel, nasze miejsce.

To tu powstaje efekt Never Ever
To nasza obietnica, którą spełniamy. To efekt WOW, który powstaje w momencie połączenia zjawiskowego projektu z osobowością i charyzmą naszej Klientki. Kobieta czuję się świetnie, wie, że wygląda wyjątkowo i buduję swój własny, nieoczywisty styl.

Taka właśnie jest kobieta Never Ever
W projektowaniu i tworzeniu naszych ubrań stawiamy na nieoczywiste połączenia wzorów i tkanin, co na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt odważne czy nawet kontrowersyjne. Ale czy nie o to właśnie chodzi, żeby być wyjątkową, niepowtarzalną i zapamiętaną? Może czasami warto zrobić kolejny krok i odkryć w sobie „buntowniczkę”?

Jeśli chciałabyś się z nami spotkać, napić się kawy, porozmawiać o modzie i nie tylko. Posłuchać o naszej wyprawie na Kilimandżaro, która uświadomiła nam, że droga jest celem, a nie szczyt góry sam w sobie, to zapraszamy Cię do naszego świata.
Świata Never Ever

never ever
Pozdrawiamy ciepło,
Dorota i Agata
Never Ever
Never Ever

Zapraszamy do naszego butiku!

Warszawa, ul. Mokotowska 61

(wejście od ul. Wilczej)

Never Ever do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl