pl
Never Ever #Mokokolor

 mokokolor 

Zastanawiasz się czym jest #mokokolor?

To wszystko to, co tak naprawdę kochamy w modzie. 

Szaleństwo, nieprzewidywalność, wolność.

Kobieta, która podda się efektowi mokokolor nie przejdzie niezauważona, bo naszą kwintesencją jest kolor i nieoczywiste rozwiązania. To dlatego w gamie barwnej naszych kolekcji znajdziesz fuksję, limonkę, pomarańcz czy złoto.

Czerwona krata od stóp do głów, wzór panterki w kolorze niebieskim czy też olbrzymie, wręcz przerysowane kolorowe kwiaty albo płaszcz a'la pluszowy miś.

 

Never Ever
 

My mówimy: Czemu nie? 

Lubimy eksperymenty. Projektujemy z odwagą i uwielbiamy nieoczywiste rozwiązania. Ostatnią rzeczą jaką możesz powiedzieć o naszych projektach jest to, że są przewidywalne. 

#mokokolor to swoiste DNA marki Never Ever.

To wezwanie do działania, które przedstawia naszą obietnicę. To połączenie osobowości kobiety z oryginalną ofertą Never Ever, które daje właśnie efekt

Never Ever jest pewnym rodzajem kodu, a teraz nadszedł czas na jego rozszyfrowania przy pomocy #mokokolor. To wydawać by się mogło nieoczywiste rozwiązanie, ale jest dokładnie takie, jak cała marka Never Ever. 

Kobieta 

Nieoczywiste połączenia kolorów, wzorów i tkanin naszych projektów oraz osobowość i charyzma naszej Klientki, wspólnie tworzą niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju efekt WOW.

Kobieta #mokokolor jest pełna barw. Wygląda zjawiskowo, czuje się świetnie i jest świadoma swojej wyjątkowości. Wie, czego chce i kim jest. Jest odważna i nie boi się poprzez swoją garderobę wyrażać siebie.

 

Dołącz do świata    #mokokolor!

Zapraszamy do naszego butiku!

Warszawa, ul. Mokotowska 61

(wejście od ul. Wilczej)

Never Ever do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl