en
Never Ever Lookbook

Lookbook Kilimanjaro

Każdy ma swój szczyt. Najnowsza kolekcja Never Ever inspirowana Kilimandżaro.

Jeśli myślisz, że o projektach NEVER EVER wiesz wszystko, zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kapsułową kolekcją i prezentującą ją sesją zdjęciową. Wierzymy, że ekstrawagancja, wiara we własne możliwości i patrzenie na modę z dystansem to wartości ponadczasowe. Tym razem inspiracją była wyprawa na Kilimandżaro, którego zdobycie okazało się być nie mniej ważne niż sama droga na szczyt. Determinacja w dążeniu do celu, chęć podejmowania ryzyka i wiara we własne możliwości to motor napędowy tej wielowymiarowej kolekcji.
Pewna siebie, dojrzała, wyzwolona i wiedząca czego chce – to cechy kobiety, dla której projektuje NEVER EVER.

Najnowsza kolekcja marki powstała z inspiracji Doroty Hryniewicz jej wyprawą na Kilimandżaro. Prezent z okazji 50-tych urodzin stał się postanowieniem, a wreszcie realną drogą na szczyt, której owocem jest odważna, nieszablonowa i bezkompromisowa kolekcja oraz prezentująca ją sesja zdjęciowa.

Najnowszymi propozycjami projektantki udowadniają, że nie forma lecz całość ma znaczenie.
Smart casual na przekór trendom, luz i odwaga w kompozycjach, fuzja klasyki z nowoczesnością łącząca wygodę z nieszablonowymi krojami. Tym razem w NEVER EVER krata łączy się z motywem drobnej łączki i kolorowej panterki na przekór wszystkiemu i wszystkim. Nowa kolekcja NEVER EVER udowadnia, że współczesna kobieta ma wiele twarzy a bariery nie istnieją. Jak mówi projektantka Dorota Hryniewicz: Bądź wolna, bądź sobą, zdobądź swój własny szczyt. Każdy ma swoje Kilimandżaro. Życie codziennie stawia nam nowe wyzwania, nie bój się iść własną drogą i wspinać na wyżyny swoich możliwości.
Każdy ma swój cel, ale to droga, która do niego wiedzie jest najważniejsza.

neverever

Zajrzyj do naszego Butiku w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 61 (wejście od Wilczej)

neverever

 
Never Ever up
Shop is in view mode
View full version of the site

Sklep internetowy Shoper.pl